Weronika Rosiak-Jedz

Jestem konsultantką ds. doświadczeń klientów (Customer Experience) 
pracującą z pasją, empatyczną entuzjastką zmian i ciągłego doskonalenia


Swoją pracą wnoszę głos klienta do projektów i procesów, w których uczestniczę. Stale zachęcam do pracy na mapie podróży klienta, która pozwala odkryć szerszą perspektywę. Jestem moderatorką prac i warsztatów skupionych wokół ludzkich potrzeb (Human-Centered Service Design), z wykorzystaniem narzędzi Design Thinking.


Mam doświadczenie w zarządzaniu projektami i procesami CX w modelach B2B i B2C, pracowałam w branżach takich jak IT (fintech), bankowość, doradztwo, opieka zdrowotna (produkty cyfrowe digital health). Specjalizuję się w dostosowywaniu strategii do celów firmy i efektywnym integrowaniu działań marketingowych z rozwojem produktów i usług. Pracowałam dla Credit Agricole, Credit Suisse, EY oraz SimCorp. W ostatnim czasie opracowywałam globalne standardy Customer Success w branży IT oraz tworzyłam produkty cyfrowe digital health oraz strategie klienckie B2B i B2C w firmie Oppa.
Zespół CXowych Cudotwórców pod moim przewodnictwem  zajął pierwsze miejsce w polskiej edycji Customer Experience World Games


Zrozumiem Twoje wyzwania i oczekiwane rezultaty, ponieważ pracowałam w konsultingu oraz po stronie klienta, tworząc zapytania ofertowe (RFP) i uczestnicząc w projektach, w których zaangażowani byli partnerzy / dostawcy zewnętrzni.


Styl pracy:

Przynoszę energię i empatię do projektów, tworząc przyjazne środowisko rozwojowe. Potwierdzają to informacje zwrotne i testy osobowości: Discovery Insight - Inspirator Doradca, Gallup m.in.: Komunikatywność, Aktywator, Optymizm, Maksymalista, Odkrywczość.

Konferencje i wydarzenia

na których miałam przyjemność wystąpić

 

Współpracuję i realizuję projekty razem z: