Opinie o szkoleniach

Sprawne zarzadzanie projektem CX


“Doceniam szczególnie za praktyczne przykłady, bardzo dobrze zaplanowane poszczególne bloki tematyczne z uwzględnieniem czasu na pytania, dzielenie się doświadczeniami, przerwa w trakcie na przewietrzenie umysłu. Super pomysł z ankietami mającymi na celu zbadanie doświadczeń uczestników i będącymi dobrą bazą do dyskusji. Bardzo profesjonalnie przygotowany materiał, podzielony jasno na bloki tematyczne odpowiadające poszczególnym etapom w projekcie. No i oczywiście sama prowadząca - brawo Weronika za profesjonalizm i świetnie poprowadzony warsztat!”

Wiktoria Plutka, Credit Agricole B.P. SA


“Weronika ze spokojem przekazuje sporą dawkę wiedzy trzymając się czasu spotkania. Co ważne - angażuje uczestników w kilkugodzinnym warsztacie ciekawymi przerywnikami. A sama tematyka szkolenia porusza tematy wrażliwe w wielu firmach, o których na co dzień biegnąc z realizacją nie myślimy. Dla mnie 10/10.”
Agnieszka Kuta, Dr. Max

“Szkolenie, które w trzy godziny dotyka wielu tematów, o których bardzo mało się mówi w kontekście CX, a są niezmierne ważne. Dużo tzw. "mięsa", narzędzi i informacji, które można wprost przenieść na swoje podwórko. Do tego wyniosłam wiedzę jak pomóc sobie samej w zarządzaniu własnym czasem w kontekście pracy nad CX-owymi inicjatywami. Bardzo wartościowe szkolenie, na pewno nie ostatnie organizowane przez Total Experience, w którym uczestniczyłam.”

Anna Witowska


“Wartościowe szkolenie porządkujące wiedzę nt. prowadzenia projektów CXowych. Konkretne business case i narzędzia pomocne w codziennej pracy plus dbałość o doświadczenia uczestników podczas szkolenia (muzyka, atmosfera, angażujące dyskusje) to wszystko wpływa na to, że polecam tę Allegrowiczkę! :)”

Kinga Zajkowska


“Merytoryczne szkolenie z wieloma przykładami. Przedstawione narzędzia były inspirujące. Na pewno sprawdzę ich przydatność i wartość dla realizowanych projektów.”

Opinia anonimowa


“Solidna piguła wiedzy dla osób pracujących z projektami (nie tylko CX-owymi).”

Opinia anonimowa


“Kalorycznie, holistycznie, konkretnie. Polecam”

Opinia anonimowa


“Szkolenie "Sprawne zarządzanie projektem CX" było dla mnie ogromną dawką wiedzy i motywacji do dalszego rozwoju w tym obszarze. Podczas szkolenia była również przestrzeń na dzielenie się swoimi doświadczeniami i przemyśleniami, co fajnie pobudzało uczestników do rozmowy. Polecam :)“

Klaudia Kwiecień


“Ogromny plus za zebranie wiedzy i przekazanie jej w skondensowany sposób. Wszystko poparte dużym doświadczeniem. Fajna relacja z uczestnikami, która pozwoliła wymieniać się doświadczeniami. Szkolenie rozbudziło głód uczenia się.”

Anna Szadkowska mLeasing


“Bardzo wartościowe, inspirujące spotkanie praktyków CX.”
Katarzyna Sokołowska, Hertz Poland

"Duża dawka wiedzy i pozytywnej energii. Co tu dużo mówić - chcę więcej :)"
Opinia anonimowa

“Bardzo fajna możliwość rozwoju dla osób zaczynających swoją przygodę z zarządzania projektami. Narzędzia do praktycznego wykorzystania, ciekawe case study i świetna prowadząca, która zna odpowiedź na każde pytanie oraz angażuje uczestników do aktywnego udziału. Czułam się w pełni wysłuchana, zauważona, a moje potrzeby w trakcie szkolenia były cały czas brane pod uwagę. Dodatkowy plus za małą grupę.”
Natalia Chichłowska

“Szkolenie porządkujące wiedzę, z zaznaczeniem kluczowych aspektów. Sprawne wplecenie CX w PM. Utrzymana dobra energia spotkania. Daje część miękką ale też tą twardą w tym szablony i tipy do codziennej pracy. Bardzo dziękuję, pozdrawiam i do zobaczenia na następnym :)”

Joanna Szczelaszczyk


“Dziękuję, Weronika! To był naprawdę bardzo dobrze zainwestowany czas. Twoja wiedza i zaangażowanie były naprawdę inspirujące. Choć na co dzień nie zajmuję się zawodowo CX, dzięki Tobie poczułam prawdziwy apetyt na więcej :). Twoje wskazówki i rady będą dla mnie cenną pomocą, a nowe umiejętności zabieram do swoich projektów. Do zobaczenia, bo z pewnością wrócę po więcej.”
Monika Dębska

"Bardzo dobry, merytorycznie poprowadzony warsztat - Weronika to zdecydowanie ikona świetnej jakości, podczas warsztatu pokazuje z lotu ptaka oraz od strony praktycznych przykładów perspektywę tworzenia ścieżki. Profesjonalnie przygotowany materiał, który opiekuje zakres tematu zarówno od strony merytorycznej i jak i obrazowo pomaga zrozumieć zagadnienie. Praktyczne przykłady i tipy prowadzącej oraz wymiana doświadczeń uczestników to zdecydowanie wartość dodana tego spotkania. POlecam!"

Wiktoria Plutka


“Bardzo fajnie przekazana wiedza w pigułce jak prowadzić i jak nie prowadzić projektów (nie tylko CX). Szkolenie to jest jak pełnowartościowe ziarno, jeśli spadnie na podatny i przyjazny grunt z pewnością wyda piękne owoce. “

Marcin Sawicki


"Szczególnie polecam dla osób, które nie posiadają pełnej wiedzy na temat co oznacza CJ, co nam daje, w czym pomaga, jakie są trudności, ryzyka. w jaki sposób pracować z interesariuszami, gdzie szukać osób do naszego zespołu i przede wszystkim w jaki sposób zainteresować i uświadomić zarządowi i pracownikom, że bez CJ będzie trudno firmie rozwijać się w środowisku konkurencji i wyzwań marketingowych. Polecam szkolenie osobom, które mogą wykorzystać wiedzę już w praktyce. Świetnie zilustrowane szablony. Pełna świadomość tematu, duża praktyczna wiedza prowadzącej."

Anna Maciejewska-Patelska, Orident Stomatologia


“Fajnie porządkuje, nadaje ramy działaniom. Podobało mi się trzymanie się rzeczywistości a nie przedstawianie jakieś idealnego modelu.”
Justyna Marcinczak

"Jeśli ktoś szuka szkolenia czysto teoretycznego, opartego tylko na wiedzy książkowej dodatkowo nie zależy mu na przyjaznej i inspirującej atmosferze spotkania to nie powinien wybierać się na szkolenie Weroniki! Bo kipi ono od samego początku wiedzą popartą o doświadczenie i ogromną chęcią dzielenia się nią. Weronika to prawdziwa pasjonatka tematu CJ. ❤ "

Magda Sławęta


"Szkolenie uporządkowało moją wiedzę na temat Customer Journey. Weroniko, utwierdziłaś mnie w przekonaniu jak potężne jest to narzędzie dla firmy i pokazałaś, że jego plastyczność może pomóc na wielu polach. Zrozumiałam, również samo zrobienie ścieżki to dopiero początek tej pięknej podróży. Było fachowo, z poczuciem humoru! Będę polecać!"
Agnieszka Jop

"Szkolenie z kilku powodów jest dla mnie wartościowym:

1. oczywiście merytoryka - wysoka jakość materiałów, wraz z odpowiednim uzasadnieniem, rozwinięciem popartym przykładami

2. możeliwość rozmowy, czyli pogłębienie tematu, podzielone na blokie tematyczne, dzieki czemu zadne pytanie nie jest pominięte a na bieżąco przedyskutowane

3. czas- dla mnie idealnie, nie za późno, a jednak po pracy, dodatkowo 3h jest tak optymalny czas, nie przeciążający umysłu, ale też oparty na konkretach

4. prowadzenie - bardzo dobrze słucha się Weroniki, spokojny, lekki głos, a do tego poparty profesjonalizmem i pozytywnym uosobieniem.

Dlatego bardzo polecam i dziekuje za szkolenie i czekam na kolejne."

Dominika Moskal